Difference between revisions of "Seminar Plan"
Jump to navigation
Jump to search
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| 2018.07.11 || Shen Shiyin || | | 2018.07.11 || Shen Shiyin || | ||
|- | |||
| 2018.08.22 || Lu Jiafeng || | |||
|- | |||
| || Huang Yiqi || | |||
|- | |||
| || Ju Mengting|| | |||
|- | |- | ||
Revision as of 06:08, 22 August 2018
Date | Speaker | Title |
---|---|---|
2018.03.21 | Liu Rongrong | ?? |
2018.04.18 | Feng Shuai | From Pair to Merger |
2018.06.27 | Feng Shuai | SDSS-IV总结 A |
Ju Mengting | SDSS-IV总结 B | |
Lu Jiafeng | SDSS-IV总结 C | |
2018.07.11 | Shen Shiyin | |
2018.08.22 | Lu Jiafeng | |
Huang Yiqi | ||
Ju Mengting |