Difference between revisions of "Seminar Plan"
Jump to navigation
Jump to search
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
|2018.04.18 || Feng Shuai || [[File:From_pair_to_merger.pdf]] | |2018.04.18 || Feng Shuai || [[File:From_pair_to_merger.pdf]] | ||
|- | |||
|2018.06.27 || Feng Shuai || | |||
|- | |||
| || Ju Mengting || | |||
|- | |||
| || Lu Jiafeng || | |||
|- | |- | ||
Revision as of 09:42, 27 June 2018
Date | Speaker | Title |
---|---|---|
2018.03.21 | Liu Rongrong | ?? |
2018.04.18 | Feng Shuai | File:From pair to merger.pdf |
2018.06.27 | Feng Shuai | |
Ju Mengting | ||
Lu Jiafeng |