Difference between revisions of "Gift exchange 2021"
Jump to navigation
Jump to search
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| Jian Fu || Shuhui Zhang || [[File:飞碟扩香器.jpg|128px|thumb]] | | Jian Fu || Shuhui Zhang || [[File:飞碟扩香器.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Cuiyun Pan || Mengting Ju || [[File:吸尘器.jpg|128px|thumb]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 04:18, 30 January 2021
From | To | Gift |
---|---|---|
Guozheng Hu | Shiyin Shen | |
Yunliang Zheng | Rongrong Liu | |
Rongrong Liu | Ruixiang Chang | |
Shuhui Zhang | Jing Zhong | |
Mengting Shen | Leya Bai | |
Lu Li | Xi Zhang | |
Ruixiang Chang | Wenxin Zhong | |
Li Chen | Chunyan Li | |
Jun YIN | Li CHEN | |
Chunyan Li | Zhengyi Shao | |
Jinliang Hou | Xingmei Shan | |
Jiejia QIU | Jinliang Hou | |
Fangting Yuan | Cuiyun Pan | |
Leya Bai | Yunliang Zheng | |
Jian Fu | Shuhui Zhang | |
Cuiyun Pan | Mengting Ju |