Difference between revisions of "Gift exchange 2021"
Jump to navigation
Jump to search
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| Shuhui Zhang || Jing Zhong || [[File:保温杯.jpg|128px|thumb]] | | Shuhui Zhang || Jing Zhong || [[File:保温杯.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Mengting Shen || Leya Bai || [[File:177209514944561326.jpg|128px|thumb]] | | Mengting Shen || Leya Bai || [[File:177209514944561326.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Lu Li || Xi Zhang || [[File:179042978926234875.jpg|128px|thumb]] | |||
|} | |} |