Difference between revisions of "Gift exchange 2021"
Jump to navigation
Jump to search
Line 16: | Line 16: | ||
| Rongrong Liu || Ruixiang Chang || [[File:WechatIMG8.jpg|thumb]] | | Rongrong Liu || Ruixiang Chang || [[File:WechatIMG8.jpg|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| Shuhui Zhang || Jing Zhong || [[File:保温杯.jpg|128px|thumb]] | | Shuhui Zhang || Jing Zhong || [[File:保温杯.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Mengting Shen || Leya Bai || [[File:177209514944561326.jpg|128px|thumb]] | |||
|} | |} |