Difference between revisions of "Gift exchange 2021"
Jump to navigation
Jump to search
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| Jiejia QIU || Jinliang Hou || [[File:螺丝刀.jpg|128px|thumb]] | | Jiejia QIU || Jinliang Hou || [[File:螺丝刀.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Fangting Yuan || Cuiyun Pan || [[File:gift.jpg|128px|thumb]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 08:42, 29 January 2021
From | To | Gift |
---|---|---|
Guozheng Hu | Shiyin Shen | |
Yunliang Zheng | Rongrong Liu | |
Rongrong Liu | Ruixiang Chang | |
Shuhui Zhang | Jing Zhong | |
Mengting Shen | Leya Bai | |
Lu Li | Xi Zhang | |
Ruixiang Chang | Wenxin Zhong | |
Li Chen | Chunyan Li | |
Jun YIN | Li CHEN | |
Chunyan Li | Zhengyi Shao | |
Jinliang Hou | Xingmei Shan | |
Jiejia QIU | Jinliang Hou | |
Fangting Yuan | Cuiyun Pan |