Difference between revisions of "Gift exchange 2022"
Jump to navigation
Jump to search
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|Chunyan Li || Quanfeng Xu || [[File:微信图片_20220121151001.jpg|200px|thumb]] | |Chunyan Li || Quanfeng Xu || [[File:微信图片_20220121151001.jpg|200px|thumb]] | ||
|- | |||
|Shuhui Zhang || Qi Zeng || [[File:gift_2022.jpg|200px|thumb]] | |||
|- | |- | ||
|-} | |-} |
Revision as of 08:46, 22 January 2022
From | To | Gift |
---|---|---|
Shiyin Shen | Lu Li | |
Lu Li | Jun Yin | |
Jun Yin | Songmei Qin | |
Songmei Qin | Cuiyun Pan | |
Cuiyun Pan | Li Chen | |
Li Chen | Zuolei Wang | |
Zuolei Wang | Zhengyi Shao | |
Rongrong Liu | Shiyin Shen | |
Guozhen Hu | Ruixiang Chang | |
Qiu Jiajie | Leya Bai | |
Rafael | Rongrong Liu | |
Zihao Mu | Jiafeng Lu | |
Fangting Yuan | Zihao Mu | |
Quanfeng Xu | Jing Zhong | |
Leya Bai | Mengting Ju | |
Ruixiang Chang | Chunyan Li | |
Jian Fu | Wenxin Zhong | |
Ana | Guimei Liu | |
Jing Zhong | Guozhen Hu | |
Mengting Ju | Shuhui Zhang | |
Chunyan Li | Quanfeng Xu | |
Shuhui Zhang | Qi Zeng |