Difference between revisions of "Gift exchange 2022"
Jump to navigation
Jump to search
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| Zihao Mu || Jiafeng Lu || [[File:mu_to_lu.jpg|128px|thumb]] | | Zihao Mu || Jiafeng Lu || [[File:mu_to_lu.jpg|128px|thumb]] | ||
|- | |||
| Wenxin Zhong || Fangting Yuan || [[File:Gift2022.jpg|128px|thumb]] | |||
|- | |- | ||
| || Jing Zhong || [[File:20220121.jpg|128px|thumb]] | | || Jing Zhong || [[File:20220121.jpg|128px|thumb]] |